Breaking News

0 0

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android

Być może zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Istnieje kilka opcji, które można znaleźć na rynku. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nie należy używać telefonu do przechowywania nowych danych. Dzieje się tak dlatego, że nowe dane nadpiszą usunięte dane. Obejmuje to nagrywanie filmów, aktualizację aplikacji lub pobieranie nowych rzeczy. Jest to jeden z powodów, że możesz stracić usunięte dane na zawsze.

Recoverit

Jeśli straciłeś wszystkie ważne pliki ze swojego smartfona, powinieneś być przygotowany na rozpoczęcie procesu odzyskiwania danych od nowa. W przeciwieństwie do komputerów, smartfony są stale narażone na ataki wirusów i włamania. Oznacza to, że ważne jest, aby odzyskać dane tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec dalszym szkodom.

Na szczęście istnieje program, który pomoże Ci odzyskać wszystkie dane. Może on przywrócić dokumenty, zdjęcia, filmy, bazy danych, e-maile i wiele innych. Recoverit to aplikacja, która pomoże Ci odzyskać dane z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym z telefonów, tabletów i pudełek telewizyjnych. Aby rozpocząć, pobierz aplikację na swój komputer i podłącz urządzenie z Androidem. Upewnij się, że włączyłeś tryb „Mass Storage” na swoim urządzeniu, aby oprogramowanie mogło je rozpoznać.

Korzystanie z tego narzędzia jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na odzyskanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Urządzenia z systemem Android mają wysoką pojemność pamięci i mogą służyć jako skuteczny przenośny koncentrator. Ale czasami te urządzenia mogą cierpieć z powodu uszkodzenia pamięci wewnętrznej i zewnętrznej, powodując użytkowników do utraty ważnych danych. Aby upewnić się, że dane, które przywracasz są bezpieczne, użyj niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania danych, takiego jak Recoverit Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android przywróci usunięte pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Oprogramowanie odzyska nawet dokumenty i pliki multimedialne, w tym pliki RAR i ZIP. Możesz również przenieść dane z jednego urządzenia na drugie. Oprogramowanie obsługuje wszystkie główne formaty i szybko przeskanuje Twoje urządzenie. Oznacza to, że odzyskasz swoje usunięte pliki w krótkim czasie. Więc nie martw się, jeśli stracisz niektóre z ważnych danych i chcesz je odzyskać na swoim telefonie.

To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i ma intuicyjny interfejs użytkownika. Pomoże Ci szybko zlokalizować utracone pliki z urządzenia z systemem Android, bez większych problemów. Będzie skanować swoje urządzenie, aby znaleźć każdy z ważnych plików. Wykorzystuje potężny algorytm skanowania i jest kompatybilny z wieloma typami urządzeń z systemem Android. Może odzyskać do 100MB danych za darmo.

Ważne jest, aby pamiętać, że oprogramowanie do odzyskiwania danych android musi być kompatybilny z android smartphone, aby być skuteczne. Powinno również mieć prostą cenę, na którą możesz wygodnie sobie pozwolić. Rynek Androida jest ogromny – według Statista, na całym świecie jest 1,6 miliarda użytkowników Androida. Wysokiej jakości program do odzyskiwania danych nie powinien być droższy niż twój budżet.

Wondershare Recoverit Key 2023 to oryginalny program, który został stworzony do przywracania usuniętych danych z zaufanych ustawień. Naprawia nawet zewnętrzne artukuły. Można odzyskać zdjęcia, filmy, kontakty i wiadomości z telefonu lub tabletu z systemem Android. Oprogramowanie naprawia również działania usunięte z tarlaka.

Recoverit to doskonały program do odzyskiwania danych dla systemu Windows. Posiada opcje głębokiego i szybkiego skanowania, zaawansowane odzyskiwanie wideo oraz funkcję podglądu. Dostępny jest w wersji darmowej i płatnej. Wariant darmowy odzyskuje do 100MB danych. Obsługuje również odzyskiwanie plików z wielu urządzeń pamięci masowej, w tym dysków twardych i odtwarzaczy muzycznych.

Pomimo trudności w odzyskiwaniu danych z urządzenia z systemem Android, nadal można zapisać ważne pliki za pomocą tego programu. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i pomoże Ci przywrócić utracone dane w ciągu zaledwie kilku minut. Obsługuje różne scenariusze, w tym awarię oprogramowania i atak wirusa. Może nawet odzyskać usunięte pliki na smartfonach z systemem Android!

Jihosoft

Jednym z najbardziej niezawodnych narzędzi do odzyskiwania danych z telefonu Android jest Jihosoft Android Phone Recovery. Ten program jest przeznaczony do szybkiego i skutecznego odzyskiwania danych z telefonu z systemem Android, bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności. FonePaw Android Data Recovery to kolejne doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych z telefonów z systemem Android. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych dwóch wspaniałych programach i zobaczyć, co oferują.

To narzędzie do odzyskiwania danych Androida jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i kart SD. Nie wymaga rootowania urządzenia i nie wymaga usuwania żadnych aplikacji innych firm. Wystarczy podłączyć urządzenie z systemem Android za pomocą kabla do transmisji danych, a oprogramowanie wyświetli interfejs, który pokazuje pliki, które może odzyskać.

Jest również kompatybilny z systemami operacyjnymi Mac i Windows. Może przywrócić usunięte pliki i zdjęcia z dysków twardych, kart pamięci i innych nośników pamięci. Posiada intuicyjny interfejs i może odzyskać wiele różnych typów plików. Może również odzyskać usunięte filmy i muzykę. To oprogramowanie jest świetne do odzyskiwania plików utraconych w wyniku formatowania i usuwania.

Ważne jest, aby pamiętać, że Jihosoft Android Data Recovery 8.55 keygen może zawierać konia trojańskiego, który może otworzyć backdoor i uzyskać dostęp do komputera. Ten backdoor może być następnie używany przez hakerów do kradzieży informacji osobistych i kopiowania danych. Dlatego ważne jest, aby unikać pobierania z takich witryn udostępniania plików.

Po zainstalowaniu Jihosoft Android Data Recovery, musisz upewnić się, że twoje urządzenie z Androidem ma włączoną opcję debugowania USB. Możesz znaleźć tę opcję w aplikacji „Ustawienia”. Po włączeniu debugowania USB, możesz następnie zainstalować Jihosoft Android Phone Recovery. Program wykryje Twoje urządzenie z Androidem i pokaże Ci typy plików, które może skanować.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje tysiące różnych urządzeń android oraz wersje systemu Android od 2.3 do 5.0. Przyjazny interfejs użytkownika programu i szczegółowy przewodnik pozwalają nawet nowicjuszowi przywrócić dane z urządzenia z systemem Android za pomocą zaledwie kilku kliknięć. To oprogramowanie pomaga również odzyskać usunięte pliki z różnych okoliczności, w tym wirusów i awarii systemu.

Program przeskanuje pamięć wewnętrzną i zewnętrzną Twojego urządzenia w celu odzyskania usuniętych plików. Po znalezieniu danych, można wybrać te, które mają być odzyskane. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików i danych przed ich odzyskaniem. Po wybraniu plików i danych, które chcesz odzyskać, oprogramowanie przywróci je do komputera w formacie tylko do odczytu.

Jednym z minusów Jihosoft Android Phone Recovery jest to, że wymaga rootowania urządzenia w celu wykonania odzyskiwania danych. To nie jest dobra opcja, jeśli twoje urządzenie zostało uszkodzone lub jest uszkodzone. Ponadto, nie jest on wolny do pobrania. Jeśli nie chcesz rootować swojego telefonu, powinieneś zamiast tego zdecydować się na D-Back dla Androida. Ten ostatni program ma lepsze wskaźniki odzyskiwania i nie wymaga dostępu do roota.

Urządzenia z systemem Android mogą być ciężkimi dźwigaczami, jeśli chodzi o przechowywanie danych. Mogą też służyć jako przenośne huby. Mogą również przechowywać ważne dokumenty biznesowe. Niestety, mogą one również doświadczyć utraty danych. Na szczęście te aplikacje do odzyskiwania danych mogą przywrócić dane, które zostały usunięte. Na co więc czekasz? Daj Jihosoft Android Data Recovery spróbować już dziś.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %